سئو کلاه سیاه و معرفی تکنیک هایی که موجب جریمه سایت شما می شوند
می پسندم سئو کلاه سیاه و معرفی تکنیک هایی که موجب جریمه سایت شما می شوند

سئو کلاه سیاه به تکنیک ها و روش هایی گفته می شود بر خلاف قوانین موتورهای جستجو می باشد . سئو کاران کلاه سیاه با روش های غیر اصولی و با نقض کردن قوانین به افزایش رتبه سایت می پردازند.

اعتقاد سئو کاران کلاه سیاه بر این است که به هر نحوی و هر چه سریعتر باید در گوگل به رتبه بالا رسید و بر خلاف کلاه سفید ها که اعتقاد به عمل کردن بر اساس استراتژی کاملا قانونی و نتیجه گیری در طولانی مدت را دارند آنها از هیچ اقدامی دریغ نمی کردند.

سئوی کلاه سیاه یک عمل مجرمانه بر خلاف فوانین موتورهای جستجو است و یک رو ش تبهکارانه برای بهبود سریع رتبه بندی سایت می باشد که اغلب موجب می گردد که سایت شما توسط گوگل پنالتی شود . پس اصلا توصیه نمی کنم که از این تکنیک ها استفاده کنید .

نمایش در نتایج جستجو برای رشد کسب و کارها، امری ضروری محسوب می شود، اما روش های صحیح و غلطی برای سئو سایت و رسیدن به چنین هدفی وجود دارد. روش های سئو کلاه سیاه به جای پاسخ به نیاز و مشکلات کاربران، با هدف فریب موتورهای جستجو پیاده سازی می شوند.

سئوی کلاه سیاه یا سئوی کلاه سفید ؟ مساله این است!!!


پیروی از قوانین موتورهای جستجو برای خود ما سودمند هست و از این طریق می توانیم یک محیط مناسب را در فضای وب ایجاد کنیم و با بهبود تجربه کاربری می توانیم رتبه سایت خودمون را بصورت کاملا اصولی افزایش بدهیم که هیچ گاه دچار افت نشیم .

شما با به روز بودن با آخرین تغییرات گوگل و تکنیک های جدید سئو می توانید در رتبه اول گوگل قرار بگیرید . پیمودن ره صد ساله اونم فقط در یک شب درسته خیلی قشنگ و هیجان انگیزه اما بسیار خطرناکه و عواقب بدی را بدنبال داره زیرا تمام تلاش گوگل این است که افرادی را که تحت عنوان کلاه سیاه کلاهبرداری می کنند را تشخیص داده و جریمه نماید و این جریمه شامل کاهش شدید رتبه سایت و یا حذف همیشگی سایت و یا حتی خروج دامنه از کنترل شماست .

تکنیک های خطرناک سئو کلاه سیاه :


تاکتیک های زیر SEO به عنوان کلاه سیاه شناخته می شود و در صورتی که شما می خواهید در نتایج موتورهای جستجو باقی بمانید نباید از آنها استفاده نمایید .

 

 1. محتوایی که بصورت اتوماتیک تولید می شود .
 2. ایجاد صفحات، زیر دامنه ها یا دامنه ها با محتوای تکراری
 3. محتوای دزدیده شده Scraped Content
 4. کامنت های اسپم
 5. دوباره عبارت بندی کردن مقاله ها
 6. Doorway Pages یا صفحات مشابه
 7. متونی که در صفحه پنهان گردیده اند.
 8. استفاده بی رویه از کلمات کلیدی در صفحات بمنظور دور زدن موتور جستجو
 9. ریدایرکت های مخفیانه یا همان Sneaky Redirect
 10. تکنیک Cloaking
 11. صفحات با رفتارهای مخرب مانند فیشینگ، ویروس ها، تروجان ها و دیگر نرم افزارهای مخرب

 

سئو کلاه سیاه و تکنیک هایی که موجب پنالتی سایت شما می شود

 

چرا باید از سئو کلاه سیاه اجتناب کنید؟

 

تاکتیک سئو کلاه سیاه می تواند وب سایت شما را از گوگل و دیگر موتورهای جستجو ممنوع کند.

اگر چه ممکن است برخی از موفقیت های کوتاه مدت را از طریق افزایش ترافیک به سایتان بدست بیاورید، اما به این موضوع توجه کنید که مجازات های گوگل برای شما بیشتر و پیچیده تر شود و می تواند اثرات ویران کننده ای بر رتبه بندی و ترافیک شما داشته باشد.

آیا استفاده از تکنیک های کلاه سیاه برای شما مفید هستند؟


این بستگی به این دارد که آیا شما در حال تلاش برای ایجاد یک تجارت طولانی مدت هستید؟اگر پاسخ شما بله است باید از انجام هر کاری که به عنوان سئو کلاه سیاه معرفی می شود اجتناب کنید و در عوض به دنبال ابزارهایی جایگزین برای بهبود رتبه بندی موتور جستجو باشید .مبانی اولیه سئو را یاد بگیرید و و از تمامی  تکنیک هایی که دستورالعمل های موتور جستجو را نقص می کنند اطلاع داشته باشید تا حتی ناخواسته خودتون را درگیر استفاده از آنها نکنید .