مقالات مرتبط

صد در صد که هر استارت آپی برای شروع رویاهای بزرگی در سر دارد و در نهایت جز موفقیت به هیچ چیزی فکر نمی کند اما بسیاری از استارت آپ ها با اینکه شروع بسیار قوی ای دارند اما در میانه راه ناپدید می شوند و فقط تعداد اندکی از آنها به آن چیزی که روز اول فکر می کردند می رسند .بیاید بصورت مفصل نگاهی دقیق تر به راز و رمز های موفقیت استارت آپ ها بپردازیم

در این  بخش می خواهیم به بررسی راز ورمز های طلایی موفقیت استارت آپ ها بپردازیم . پس با من همراه باشید .

در صورتی که شما تمایل دارید برای رسیدن به هدفی مشخص استارت آپ خودتان را استارت بزنید و به کسب در آمد برسید و جزو استارت آپ های موفق باشید بهتره ذهنیت کاملتری را نسبت به هدف خودتون و مسیری که باید طی کنید داشته باشید .


در کل پیشنهاد بنده به شما اینه که هدف گذاری خودتون را بر روی کسب درآمد و پول نگذارید . پول نباید هدف شما باشه بلکه هدف شما می بایست فراتر از آن باشد در نتیجه به واسطه تلاش و زحمات شما مطمئن باشید که یک حساب بانکی آنچنانی با کلی موجودی انتظار شما را خواهد کشید .


شما به عنوان یک کارآفرین موفق باید با نگاهی انتقادی به تحلیل شرایط فعلی بپردازید و بعد از تحلیل آن با ارائه راهکاری در طی مسیر خود جلو رفته و تا رسیدن به هدف خودتون از پای نایستید .تنها محرک شما هدف درونی شما و اشتیاق شما برای رسیدن به آن هدف است و در نهایت با طی مسیر و رفع نیازها و مشکلات از طریق کسب و کار شما ، شما هر روز به حساب بانکی که وعده آن را بهتون داده بودم نزدیک می شوید .


دوست عزیز حتما به این موضوع توجه کنید که اگر بدنبال سطح متوسط باشید هرگز نمی توانید تغییر بزرگی ایجاد کنید .جالبه بدونید که  افرادی که به موفقیت های بزرگ می رسند معمولا اهداف و آرزوهایی بالاتر از خواست عموم مردم دارند.انها برای رسیدن به اهدافشان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و هیچ محدودیتی را نمی پذیرند. همه این افراد یک رویای واقع بینانه بزرگ دارند و برای رسیدن به آن تلاش می کنند .لازمه که یاد آوری کنم که در طی فرایند هدف گذاری ،  اهداف شما همواره باید قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، واقع بینانه و دارای محدوده زمانی باشد.کار آفرین موفق باید انعطاف پذیری بالایی داشته باشد و بتواند برای هرگونه تغییری برنامه جدیدی تدوین کند.آنها همواره از بدترین شرایط بازار و تغییرات محیطی نهایت استفاده را جهت تحقق اهداف خود می برند.مساله مهم دیگری که در خصوص کارآفرینان موفق به چشم می خورد این است که تنها تعداد معدودی در راه رسیدن به موفقیت نظم و مدیریت زمان را رعایت می کنند و در مسیر تغییر و پیشرفت استمرار می ورزند.آنها درک کردند که مدیریت زمان یک راهکار عالی جهت رهایی از سوء برداشت ها و ناتوانی هایی است که در طول زندگی به سراغ ما می آید.


مهمترین مساله رضایت مشتریان شما و وفاداری آنها نسبت به شما است . اگر می خواهید مشتری وفادار شما باشند لازم است به انگیزه ها، خواسته ها و احساسات آن ها توجه کنید. شناخت مشتری به درک طبیعت محصول، مشتریان مرتبط و آنچه در زندگی به آن ها انگیزه می دهد بستگی دارد. صرف نظر از اینکه شما در چه حوزه ای متخصص هستید، همواره بین شما و شرکت های رقیب، درگیری شدیدی وجود خواهد داشت.اگر طرح خاصی برای مقابله با این موضوع نداشته باشید شکست شما حتمی خواهد بود.لازم است که منطقی باشید و برنامه خود را بر اساس واقعیت های موجود و نه بر اساس حدس و گمان یا رویاهای خود تنظیم کنید.

راز موفقیت شما این است که بدین موضوع اشراف داشته باشید که هیچ کسب و کاری آسان نیست و شما همواره با شرایط سخت و بحران های ناشناخته مواجه خواهید شد.لذا لازم است حتما برای موفقیت در کار و زندگی روزانه لازم است با اصول ریسک پذیری منطقی آشنا شوید و زمانی که شما نسبت به شرایط از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشید و کلید اصلی موفقیت که همون اعتماد به نفس در شرایط بحرانی است را داشته باشید ، همواره برای شرایط سخت و ناگوار آماده هستید و در کمال آرامش خود به جای استرس بر روی حل مشکلات تمرکز کرده و به هدفتان نزدیک میشوید .

در کل ما می توانیم تمامی راز ورمز های طلایی موفقیت استارت آپ ها در ده مورد خلاصه کنیم :

  1. پول همه چیز نیست،نخست باید پیروز شوید
  2. در جستجوی بهترین ها باشید
  3. واقع بین باشید
  4. پذیرفتن تغییر و انعطاف پذیری
  5. انضباط و مدیریت زمان
  6. مشتریان خود را بشناسید
  7. رقبای خود را بشناسید
  8. ریسک پذیری منطقی
  9. داشتن استراتژی
  10. برای سختی های ناگوار آماده باشید

 

راز ورمز های طلایی موفقیت استارت آپ ها


کار آفرین گرامی این موضوع خیلی مهمه که برای موفقیت در هر کسب و کاری و استارت آپی لازم است به تک تک موارد بالا توجه نمایید .شما باید همه ابزار های مورد نیاز موفقیت را با هم در اختیار داشته باشید.موفقیت نهایی از درون شما ریشه می گیرد، با یک تلاش هماهنگ و منطقی می توانید به موفقیت های بزرگی دست یابید.