#
مدیریت سایت
مدرس این دوره
در این دوره ما بصورت مختصر به تعریف مراحل مختلف کار با استراتژی دیجیتال مارکتینگ بصورت کاملا عملی می پردازیم و در دوره های بعدی بصورت عمقی هر مبحث رابررسی می نماییم.لذا توصیه می شود بمنظور آشنایی کلی با این مبحث ابتدا موارد اشاره شده در این دوره را مطالعه نمایید.
بازاریابی دیجیتال برای مبتدیان

می پسندم بازاریابی دیجیتال برای مبتدیان

  • تعداد جلسات این دوره : 12 جلسه

با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد و استقاده از بستر دیجیتال به صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ توصیه می شود .

در اصل بازاریابی دیجیتال شامل همه فعالیت هایی است که صاحبان کسب و کارها برای معرفی محصولات و خدمات خود در بستر دیجیتال انجام داده تا به جذب مشتریان بالقوه بپردازند.

بخصوص اگر شما بیشتر وقت خود را در اینترنت نگذرانید بعبارتی ، وارد شدن به بازار های دیجیتال می تواند احساس یک شیرجه به اعماق ناشناخته دریا را برای بسیاری از صاحبان کسب و کار های کوچک تداعی کند.اما آرام باشید هیچ فرد مبتدی از اعماق دریا برای شروع شنا نمی کند و هیچ کس پاسخ تمامی سوالات را قبل از پایان کار نمی داند.

 

بازاریابی دیجیتال برای مبتدیان

 

قطعا وقتی که مشغول فعالیت بازارهای دیجیتال شوید متوجه می شوید که فعالیت در این بازارها ارزانتر و آسانتر از چیزی است که شما فکر می کردید.در بازارهای دیجیتال شما می توانید بدون هیچ هزینه ای یا حداقل هزینه به فعالیت در این عرصه بپردازید  و در هر مرحله ای از بازاریابی دیجیتال چیزهای جدیدی را یاد بگیرید و مشتریان بالقوه خودتان را جذب کنید.

ما قصد داریم به شما ساده ترین راه را برای پیوستن به عرصه دیجیتال مارکتینگ آموزش بدهیم و در طی مسیر روش های تست و سرمایه گذاری درست را برای رشد کسب و کار شما آموزش دهیم.

در این آموزش ما می خواهیم به شما  تاکتیک هایی را آموزش بدهیم که به جذب و تبدیل بازدید کننده به مشتریان وب سایت و یا شبکه های اجتماعی شما کمک شایانی نماید.

گوشی های موبایل ، تبلت ها ، سیستم های کامپیوتری بستری مناسب برای فعالیت در عرصه دیجیتال مارکتینگ می باشند، زیرا از این طریق ما راه ها، مکان ها و مسیرهای بیشتری برای جذب افراد برای بازدید از وب سایت خود داریم که امیدواریم، آنها به مشتریان بالفوه ما تبدیل شوند.

همچنین در بازاریابی دیجیتال بدلیل بستر گسترده ای که دارد ما می توانیم خلاقیت بیشتری از خودمون نشان بدهیم.در اصل وب سایت، وبلاگ ها و کانال های رسانه های اجتماعی در قلب هر برنامه بازاریابی دیجیتال قرار دارند ، بنابراین همیشه در نظر داشته باشید که زمانی را در روز به فعالیت در این رسانه ها بپردازید.

امیدوارم بتوانم آموزش مفیدی را برای آشنایی شما با هر  آنچه که نیاز دارید ارائه دهم .پس با من همراه باشید .

 

 

جلسات دوره بازاریابی دیجیتال برای مبتدیان

نحوه صحیح هدف گذاری

تعیین استراتژی بازاریابی دیجیتال

مخاطبان خود را بشناسید!

آیا برند خود را به خوبی می شناسید؟

شاخص عملکرد کلیدی

سئو و بهبود تجربه کاربری

حضور در شبکه های اجتماعی

ایمیل مارکتینگ

تبلیغات همسان ( Native Ads )

پرسش و پاسخ


بمنظور درج پرسش یا پاسخ به سوالات می بایست با حساب کاربری خود وارد سایت شوید