#
الناز فرهمند
مدرس این دوره
گوگل در نسخه جدیدی که از وب مستر تولز یا همان سرچ کنسول (google search console) ارائه داده است از طراحی معروف خودش یا متریال دیزاین استفاده کرده که شما حتی اگر به نسخه قبلی تسلط داشته باشید ممکن است در نسخه جدی کمی گمراه شوید.
کاملترین دوره آموزشی ویدیویی  گوگل سرچ کنسول (  وبمستر تولز سابق ) آپدیت 2019

می پسندم کاملترین دوره آموزشی ویدیویی گوگل سرچ کنسول ( وبمستر تولز سابق ) آپدیت 2019

  • تعداد جلسات این دوره : 1 جلسه

اگر شما  مالک یک وبسایت هستید یا شغل و حرفه شما مرتبط با بازاریابی دیجیتال می باشد و یا صاحب کسب و کار آنلاین می باشید، احتمالا تا به امروز نام  ابزار گوگل وبمستر را بارها شنیده اید.

در طول سالها، ابزار گوگل وبمستر به دلیل استفاده از برنامه های کاربردی گسترده خود، یک ابزار ضروری برای بازاریابان SEO به حساب می آید.

در این دوره آموزشی، ما به بررسی همه چیزهایی که شما می بایست در مورد کار با این ابزار بدانید ، می پردازیم تا بتوانید به بهترین نحو از این ابزار برای جذب ترافیک و فروش بیشتری به وب سایت خود استفاده نمایید.ما می خواهیم به شما یاد بدهیم که چجوری از تمامی قابلیت های سرچ کنسول گوگل استفاده بهینه را نمایید .

 

آموزش نسخه جدید گوگل سرچ کنسول Google Search Console آپدیت 2019

 

بسیاری از شما دوستان با این ابزار آشنایی کافی دارید اما ما فرض را بر این می گیریم بزرگوارانی در جمع ما حضور داشته باشند که حتی آشنایی مختصری هم نداشته باشند .لذا ما در این دوره آموزشی می خواهیم از 0 تا 100 نحوه کار با ابزار وب مستر تولزیا همان سرچ کنسول گوگل  را به شما آموزش دهیم.

 

جلسات دوره کاملترین دوره آموزشی ویدیویی گوگل سرچ کنسول ( وبمستر تولز سابق ) آپدیت 2019

ثبت نام در گوگل با کمک گوگل سرچ کنسول (وبمستر تولز)

پرسش و پاسخ


بمنظور درج پرسش یا پاسخ به سوالات می بایست با حساب کاربری خود وارد سایت شوید