دوره آموزش قدم به قدم بازاریابی در توییتر ( Twitter)

جلسه سوم

تفاوت های نام کاربری توییتر و نام نمایشی توییتر و نحوه انتخاب بهترین نام کاربری

آموزش قدم به قدم بازاریابی در توییتر ( Twitter) جلسه سوم

تفاوت های نام کاربری توییتر و نام نمایشی توییتر و نحوه انتخاب بهترین نام کاربری

نام کاربری در اصل راهی برای ایجاد تعامل میان دنبال کنندگان و برند تجاری شما می باشد و نام نمایشی هویت شما را تفسیر می نماید

نام کاربری در اصل راهی برای ایجاد تعامل میان دنبال کنندگان و برند تجاری شما می باشد . نام کاربری با حفظ ثبات و کمک به کسب و کار ‏‫شما برای یافتن اکانت شما توسط دنبال کنندگان در توییتر کمک می کند.‏ ‏نام کاربری منحصر به فرد بوده و معمولا نباید بیشتر از 15 کاراکتر باشد چون توییتر اجازه درج بیشتر از 15 کاراکتر را به شما نمی دهد .

نام کاربری به همراه @ نمایش داده می شود و به هنگام منشن کردن یا دسترسی سریع به اکانت شما از طرف سایر افراد استفاده می شود .اما نام نمایشی فقط در معرض نمایش عموم قرار می گیرد و معیاری برای معرفی برند و شخصیت کاری و حرفه ای شماست .

 

نام کاربری توییتر و نام نمایشی توییتر

 

 

نام نمایشی نیز پیشنهاد میشه که با نام کاربری متفاوت باشه و توصیفی از حرفه شما را به نمایش بگذارد . شما در نام نمایشی می تونید برندتون را بهتر معرفی کنید .

برای برندهای تجاری انتخاب نام کاربری آسانه اما امان از زمانی که این نام کاربری پر شده باشه .معمولا در این شرایط شاید شما بخواین یه عددی انتهای نام کاربریتون اضافه کنید تا بتونید انتخابش کنید که این اصلا کار قشنگی نیست.

یا حتی ممکنه شما اسامی طولانی رو انتخاب کنید یا اینکه نامی که انتخاب می کنید برند شما را به خوبی توصیف نکنه .

ترجیحا بهتره که از نام خاصی برای برندتون انتخاب کنید .یا حتی می تونید از اسم خودتون برای فعالیت در توییتر استفاده کنید.