پلن های اقتصادی نقطه ی صفر

بی شک اولین نیاز هر مجموعه با هر نوع فعالیت تخصصی و غیر تخصصی در حیطه کاری خود برای هم جهت شدن با عصر دیجیتال مارکتینگ و همچنین بمنظور افزایش مشتری و فروش بیشتر ، داشتن یک وب سایت کارآمد و بهینه و اصولی می باشد .

قاعدتا هر فرد متخصص در زمینه ای است که در آن فعالیت داشته و نمی توان این توقع را داشت که همه افراد اطلاعات جامعی را از خرید هاست و دامنه گرفته تا طراحی سایت و بهینه سازی و برندینگ خودشون در فضای آنلاین داشته باشند و بالطبع این منطقیه که همه این افراد دنبال .کسی باشن که بتونه بهشون راهکاری جامع را ارائه بده که آنها سریعتر مسیر هدف خودشون را طی کنند .

هدف ما از ارائه پلن های اقتصادی دقیقا همین افراد می باشد کسانی که در کسب و کار خود حرف اول را میزنند اما همچنان بصورت سنتی به کسب و کار خودشون دارند ادامه می دهند و دنبال مجموعه ای هستند که بتوانند با اعتماد به آن مجموعه سکان کشتی خودشون را به آنها بسپارند .

در پلن های اقتصادی که در مجموعه نقطه صفر تهیه می شود همه تلاش ما بر این است که در این مسیر از صفر تا صد کنار شما باشیم . در تمامی پلن های ارائه شده تحلیل کسب و کار شما ، آموزش ، مشاوره ، پشتیبانی و ارائه بهترین پلن مطابق خواسته شما برای شما گنجانده شده است .
از طرفی مبلغی که شما بابت خریداری محصولات پلن ها پرداخت می کنید در مقابل با خدماتی که دریافت می کنید عملا هیچ است .بهمین دلیل مجموعه این پلن ها را پلن های اقتصادی نامیده است و هدف ما از ارائه این پلن ها بر این می باشد که هر کسی با هر بودجه ای بتواند بسمت کسب و کار آنلاین روی بیاورد .

همچنین بعنوان هدیه از طرف آژانس نقطه صفر یک دامنه ( com. ) و فضای هاست رایگان هر دو با اعتبار یک ساله بر روی همه محصولات ارائه می شود .

پلن های اقتصادی نقطه ی صفر
پلن های اقتصادی نقطه ی صفر

قیمت محصولات ارائه شده در پلن ها یکسان بوده و در صورتی که پلنی فاقد محصول باشد در صورت درخواست شما محصول مطابق خواسته شما برای شما ایجاد می گردد .

محصولاتی که در پلن ها مشاهده می کنید بصورت منحصر به فرد برای یک مجموعه خاص طراحی گردیده است .
در صورتی که مجموعه دیگری تمایل به خریداری همان محصول را داشته باشد با ارسال تیکت به مجموعه نقطه صفر نزدیک ترین محصول را از لحاظ طراحی قالب دریافت می نماید .

قالب های ارائه شده در محصولات ، قالب های آماده ای است که مطابق با نیاز آن محصول توسط تیم نقطه ی صفر شخصی سازی گردیده شده است . درصورتی که شما تمایل دارید قالبی منحصر به فرد برای کسب و کار شما از پایه طراحی گردد. پروژه شما از نوع تجاری بوده و میتوانید از بخش سفارش پروژه درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.
برای مشاهده ویژگی های محصولات ارائه شده برای هر پلن کافی است بر روی پلن مورد نظر کلیک نمایید و علاوه بر ویژگی های آن پلن ، محصولات موجود را مشاهده نمایید .
در صورتی که پلن اقتصادی مرتبط با کسب و کار شما در لیست پلن های اقتصادی یافت نشد. جای نگرانی نیست با ارسال تیکت به مجموعه آن پلن به لیست پلن های اقتصادی سایت اضافه می شود .

پلن های اقتصادی نقطه ی صفر برای کسب و کارهای نوپا

شرکتی

5800000تومان

  • پلن اقتصادی مناسب سایت های شرکتی می باشد.

شخصی

4500000تومان

  • پلن اقتصادی مناسب سایت های شخصی می باشد

فروشگاهی

8500000تومان

  • پلن اقتصادی مناسب سایت های فروشگاهی می باشد